7. listopadu 2019
09:00—17:00
Celodenní konference o marketingu v sociálních sítích
Divadlo pod Palmovkou
Zenklova 34, Praha 8

Celodenní konference o marketingu v sociálních sítích v roce 2019.

Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery,
analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Taste Digistory. 

Registrujte se včas

Registrujte se do newsletteru!
Odesláním formuláře souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami zpracováním osobních údajů.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael je projektový manažer v Tastu. Ve firmě mu nikdo neřekne jinak než Bageta. Vztahy s klienty a moderování, tam mu je dobře.

Anna Mejsnarová

Keynote

Přivítání od garantky programové části konference Anny Mejsnarové ze společnosti Taste Digistory.

Anna Mejsnarová

Anička má v Taste Digistory na starosti tým lidí, kteří umí vymyslet strategii a vdechnout život kreativě jakéhokoliv produktu.

Dana Kultová

Excelent Case Study: Kampaň pro ty, co umí žít #PoSvyOse

Nahlédněte do zákulisí tvorby Brand Awareness kampaně pro pivo Excelent. Dana vám prozradí, jak ideu kampaně ušili na míru cílovým skupinám a jak se postavili k tvorbě obsahu na soc. sítě. Výsledky měřili pomocí YouTube a Facebook Brand Lifts. Zjistěte, co studie prozradily a pár tipů, jak na ně.

Dana Kultová

Vede social media tým v KINDRED. Věnuje se digitálním strategiím, které pomáhají plnit business cíle klientů, znalost z oboru předává na workshopech.

Vojtěch Prokeš

Využití behaviorálních efektů při práci se sociálními sítěmi

Vojtěch Prokeš

Sociolog, ředitel výzkumu a spoluzakladatel společnosti Behavio Labs zabývající se aplikací behaviorálních věd v marketingovém výzkumu. Byl u zrodu projektů Mapa voličů nebo Citybarometr.

Jan Čapek

Tvorba obsahu na míru zákaznickým potřebám

Jak pracovat s daty efektivně a bez velkých nákladů? Jaká zjištění se hodí a jak na jejich základě tvořit obsah nejen pro sociální sítě? Postup i praktické tipy si ukážeme na příkladech z oblasti retailu, služeb i NGO.

Jan Čapek

Honza se v 2FRESH věnuje rozvoji služeb v sociálních médiích, pomáhá nastavovat digitální strategie a stará se o social media tým.

Eliška Kmochová

Jak na kampaň, která sbírá jedno ocenění za druhým

Výsledky kampaně Pilot G-2 předčily všechna očekávání. Díky efektivnímu kreativnímu konceptu oslovila zcela novou cílovou skupinu natolik, že došlo k navýšení prodejů o 287 %. Zároveň nejúspěšnějším kanálem v rámci média mixu byl Instagram, který dosáhl 83% konverzního poměru.

Eliška Kmochová

Eliška přichází z digitální agentury Fragile Agency, kde působí na pozici projektové manažerky a vede brandové kampaně pro mnoho klientů.

Petr Ludwig

Konec prokrastinace

Co říkají studie o vlivu sociálních sítí na náš život? Na kolik můžeme omezit jejich negativní efekty? Smyslem přednášky je předat konkrétní tipy pro větší efektivitu práce v 21. století.

Petr Ludwig

Petr Ludwig je český konzultant, podnikatel, publicista a spisovatel. V Brně vede vzdělávací společnost GrowJOB.

Jakub Gulab

Influencer marketing na TikToku

Využití statistik na TikToku, rozdíly v kampaních na TikToku oproti jiným sociálním sítím, vhodná stavba kampaně a výběr místních influencerů, jak maximalizovat účinnost kampaně a jaké jsou hrozby.

Jakub Gulab

Jakub se na scéně objevil před rokem, začal na platformě TikTok, kde vyprávěl krátké storytimes, které si místní uživatelé velmi rychle oblíbili.

Hana Koutná

Komunitní web jako sociální síť pro maminky

eMimino.cz měsíčně navštíví měsíčně přes 1,7 milionu reálných uživatelů. Maminky se sem nechodí chlubit ani řešit osobní PR. Řeší zde skutečné problémy a vyhovuje jim anonymita. Obrovská komunita láká i inzerenty. Jak maminky zaujmout? Podíváme se na vybrané reklamní kampaně a jejich výsledky.

Hana Koutná

Hanka svoji 14letou zkušenost s online marketingem využívá při řízení komunitních webů zaměřených na uživatelský obsah.

Petr Střítežský

Jak si na sítích zvolit info a nezbláznit se z toho

Sociální sítě nejsou jen super nástroj pro branding, výkon nebo budování komunity. Jsou taky prostředím, kde se masivně šíří fake news, konspirace a další nesmysly. Čeho dezinformátoři využívají? A na co si vždycky máme dávat pozor?

Petr Střítežský

Spoluzakladatel projektu Zvol si info, který se zabývá vyučováním mediální gramotnosti a kritického myšlení na českých a slovenských školách.

Jan Tichý

Analytika na Facebooku

Facebook není jen sociální síť, ale nabízí i celou řadu silných a pokročilých analytických nástrojů. Pojďme se jim podívat na zoubek!

Jan Tichý

Honza spoluvlastní digitální agenturu Taste a vede analytickou a konzultační agenturu Taste Medio.

Martin Zdražil Michal Kříž

Jak jsme naučili Čechy izolovat

Češi chtějí pořád něco stavět nebo rekonstruovat, ale řemeslníků je málo. A tak se spousta lidí pouští do stavebních prací, včetně izolací, svépomocí. A přitom nadělá plno chyb. ISOVER, jednička na trhu s izolacemi, se jim s tím rozhodla pomoci. Jak? To si ukážeme v naší case study.

Martin Zdražil

Martin je zakladatel a stratég marketingové agentury Brain One. S kolegy pracuje na značkách napříč odvětvími – od e-commerce a retail až po finance.

Michal Kříž

Michal se stará o řízení projektů. Už více než 4 roky pečuje o portfolio nejzásadnějších klientů agentury – CZC, Direct, Isover nebo Modrou pyramidu.

Karolína Šramlová

Jak Bonami pracuje s Influencery, návod pro každou firmu a case study

Bonami začalo před rokem pracovat s influencery jako s marketingovým nástrojem pro budování brandu i pro výkonnostní marketing. Popíšeme evoluci naší práce s influencery napřímo i přes agenturu a ukážeme konkrétní kampaně včetně čísel.

Karolína Šramlová

Karolína pracuje v brandovém oddělení Bonami, kde se podílí na strategiích pro social media se specializací na Instagram.

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Pokud jste napsali vlastní reportáž z konference, dejte nám o ní vědět, rádi ji odsud odkážeme.

Fotogalerie

Oficiální fotogalerie konference na Facebooku

Video rozhovory s řečníky

Partneři

Mediální partneři

Odborní partneři

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.