16. června 2022
09:00—17:00
Konference o marketingu v sociálních sítích
Multifunkční centrum Dlabačov
Bělohorská 24, Praha 6

Celodenní konference o marketingu v sociálních sítích v roce 2022.

Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery,
analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste je na pozici Head of Business a spoluzakládal server Digichef.

Bohumil Pokštefl

Jak by značky neměly spolupracovat s tvůrci a influencery

Rozmach tvůrcovské ekonomiky s sebou přinesl mnoho výzev. Značky se nyní musí přizpůsobovat novým formám spolupráce, což je nutí neustále hledat způsoby, jak zdokonalit své kampaně. Tato prezentace vás donutí zamyslet se nad vaším přístupem ke spolupráci s tvůrci a influencery a poradí vám, čemu se raději vyhnout.

Bohumil Pokštefl

Jeho vášeň pro social media marketing a schopnost vybudovat skvělý tým v rámci Kontentina mu vynesly místo v seznamu Forbes 30 pod 30. Jako CEO společnosti Kontentino dbá Bohumil Pokštefl na to, aby jeho tým tvořil nástroj pro sociální sítě, který je skutečně užitečný.

Štěpán Trnka

Nedělejte social blbě

Jak strategicky plánovat komunikaci na socialu se všemi jeho výhodami a omezeními? Při tom nezahltit a uspokojit klienta – včetně jeho šéfa? To (a možná) i něco navíc vám představí Štěpán Trnka.

Štěpán Trnka

Štěpán je Senior Social Media Planner z Ogilvy, nejvíce EFFIE-oceňovaného social týmu na českém trhu.

Vít Janda

TikTok a krátká videa jako budoucnost

Krátká videa v čele s TikTokem, Instagram Reels a dalšími se začínají čím dál více rozšiřovat. Jak se firmám a podnikatelům daří tento formát využívat? Jaké jsou jejich nejčastější chyby? Dá se TikTok využívat jako prodejní kanál, nebo je dobrý pouze na budování brandu? A jak vůbec začít?

Vít Janda

Vít je CEO z agentury TikTokuj.cz, která se specializuje na TikTok, krátká videa a oslovení mladé generace.

Tomáš Zástěra

Q&A: Jak jsem se nedobrovolně stal influencerem.

O kolik stupňů se otočí život člověku, který nastoupí do populární reality show a přenechá svůj Instagram moderátorské kolegyni, která je ale zároveň i zkušenou influencerkou, a tak původně schválně opomíjený Instagram vyroste z 10K na 100K followers během pár týdnů? Jak nyní přemýšlí o svém obsahu, jaké nejbizarnější nabídky dostal a kam chce směřovat? Takové a taky značně ostřejší otázky na tělo si pro Tomáše přichystal náš moderátor. A prostor dostane i publikum.

Tomáš Zástěra

Tomáš Zástěra - bavič, moderátor Evropy 2 a účastník reality show Survivor 2022

Petra Dolejšová

Právní sedmero pro práci na sociálních sítích

Jaké jsou nejčastější přešlapy a omyly marketérů na sociálních sítích? Můžete si do příspěvků brát cizí obsah? Jak je to s cílením reklamy na vaše publika? Jsou „narozeninové dárky“ influencerům reklamou? Pojďme se na to podívat. Zvesela, prakticky a způsobem, který vás bude bavit.

Petra Dolejšová

Petra je advokátka, která se specializuje na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů a značky.

Karolína Čumriková

heyfomo.cz - mladá redakce která boří stereotypy korporátu

Web heyfomo.cz vznikl teprve v listopadu minulého roku, ale už za tak krátkou dobu dokázal, že nejen přemýšlení, ale i pracovní nasazení u Gen Z je naprosto odlišné. Jak pracovat s mladým týmem a vytvořit prostředí, ve kterém se vám po 2 letech nerozpadne? Lze vůbec udržet pozornost mladých uživatelů ve světě přehlceném informacemi? Jak důležitá je vizuální stránka pro FOMO efekt? A má vlastně smysl vytvářet další obsah?

Karolína Čumriková

editor-in-chief heyfomo.cz. V roce 2021 založila internetový web heyfomo.cz pro generaci Z. Na vysokou školu se vydala do Cardiffu, kde vystudovala Fashion Marketing & Retail Design. Magisterský titul v oboru Fashion Marketing & Communication získala v Londýně. Zkušenosti načerpala na stážích pro Marie Claire a Footshop. Předtím, než se stala šéfredaktorkou, pracovala jako Social Media Manager v Harper’s Bazaar a Vogue CS.

David Čedík Jana Plháková

Koheze Community managementu a výkonnostní reklamy v Meta

Dozvíte se, jak nahlížet na výkonnostní marketing na sociálních sítích a jak zefektivnit návratnost řízenou komunikací brandu se zákazníkem u reklamních příspěvků.

David Čedík

Davida baví zkoumat psychologii uvažování zákazníků, rád se podívá na datové analýzy chování nebo třeba na vliv designu grafiky na výsledek reklamy. Není tedy divu, že ho tyto záliby nasměrovaly v Tastu k Social Ads, skrz které sbírá znalosti a zkušenosti napříč celým spektrem digitálního marketingu.

Jana Plháková

Janča se sociálním sítím a obecně online marketingu věnuje 7 let, ať už na klientské nebo agenturní straně. Její oblíbenou částí jsou strategie a školení, baví ji hledat jakýkoliv prostor pro vylepšení výkonu obsahu na FB a IG.

Pavlína Louženská

Trendy pro 2022+

Co přinese rok 2022 ve společnosti i v technologiích. Od AI, přes vliv Číny až po změnu zákaznické demografie. Pavlína se koukne do křišťálové koule a na konkrétních case studies a datech ukáže, co se na marketéry teprve chystá.

Pavlína Louženská

Pavlína založila vzdělávací platformu #HolkyzMarketingu, která má dnes přes 30 000 členek a navíc je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking.

Roman Číhalík

Proč reklamní tvůrci bojují proti reklamě?

Dezinformace. Všichni si myslíme, že je poznáme. Pravdou ale je, že dezinformacím aktuálně věří až 30 % české populace. Téma dezinformací šířených takzvanými alternativními zpravodajskými portály se v Česku stalo nejskloňovanějším společenským tématem posledních měsíců především díky pandemii Covid-19 a invazi ruských vojsk na Ukrajinu.

Roman Číhalík

Předseda spolku NELEŽ, jehož hlavním cílem je omezit financování dezinformačních zdrojů reklamou a tím zastavit monetizaci záměrně lživých, manipulativních zpráv, které rozdělují společnost.

Jonáš Čumrik

Gen Z není jen Tik Tok, Fortnite & Deprese

Nejstarším z nich je 25 let a jejich chování, potřeby a očekávání od světa se změnily. Nestárneme jenom my, ale i Generace Z. V rámci konference Social Restart bych s vámi rád prošel, na jaké sociální síti je snadno zapojíte do komunikace a kde se Gen Z naopak stala pasivním konzumentem obsahu. Povíme si, co je dnes zajímá, co jim přijde důležité a zda chtějí doopravdy zachránit planetu nebo jen potřebují mít pocit, že někam patří.

Jonáš Čumrik

@JohnyMachette - Influencer v důchodu / Ideamaker katz83

Michael Koch, Roman Číhalík, Štěpán Trnka, Pavlína Louženská, Jonáš Čumrik, Karolína Čumriková

Panelová diskuze: Jak sociální sítě ovlivňují naše životy

Dali jsme dohromady 5 odlišných lidí ze světa sociálních sítí. Chcete znát nejžhavější trendy? Dozvědět se, co o nás sociální sítě vědí a jaký vliv mají na různé generace? Nenechte si ujít závěrečný blok naší konference.

Michael Koch, Roman Číhalík, Štěpán Trnka, Pavlína Louženská, Jonáš Čumrik, Karolína Čumriková

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři

Odborní partneři

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.