21. září 2023
09:00—17:00
Konference o marketingu a sociálních sítích
Kino Dlabačov
Bělohorská 24, Praha 6

Celodenní konference o marketingu a sociálních sítích v roce 2023.

Dvanáct praktických přednášek zejména pro online markeťáky, social media manažery, agenturní i freelance konzultanty, provozovatele webů, majitele e-shopů a všechny přátele socialu. 

Program konference pro vás připravuje Taste.

Přednášející a témata

Michael Koch

Úvodní slovo

Celou konferencí bude již tradičně provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste pracuje na pozici Head of Business Development. Spoluzakládal magazín Digichef.

Honza Emler

Doller: Z URL do IRL a zpět

Jak si vytvořit svojí komunitu, která vás podrží i v horších časech.

Honza Emler

Honza Emler je spoluzakladatel a CEO Doller, značky plánovacích produktů pro splnění snů. Vede také Doller Studio, marketingovou agenturu.

Karolína Kachyňová

Jak získávat zákazníky pomocí profilového trychtýře

Chcete se naučit, jak získávat klienty nebo zákazníky skrze obsahový marketing? Díky mé strategii "profilového trychtýře" jsem už pomohla nakopnout podnikání nejen sobě, ale také více než 250 klientům z nejrůznějších oborů. Povím vám, jak ze svého profilu udělat prodejní trychtýř, díky kterému vybudujete komunitu potenciálních zákazníků bez drahé reklamy nebo přidávání příspěvků každý den.

Karolína Kachyňová

Karolína Kachyňová je expertkou na obsahový marketing (nejen) na Instagramu. Ve svém Kurzu prodeje na Instagramu učí podnikatele, jak efektivně prodávat bez vynaložení velkých částek do PPC reklamy a s důrazem na kvalitní obsah, který publikum buďto pobaví nebo vzdělává.

Petr Handlíř

Tvorba ziskové kampaně na Facebooku krok za krokem

Pomocí otázek vás Petr provede celým procesem tvorby ziskové kampaně. Od výběru vhodného produktu přes tvorbu kreativy až po samotné vyhodnocení. Žádná teorie, ale skutečné ukázky z praxe.

Petr Handlíř

Petr vede tým specialistů na Facebookovou reklamu. O kampaně se starají klientům jako jsou Vasky, Angry Beards, WOOX nebo Grizly.

Nicola Husníková

Mila Sedita a její transformace social media komunikace na generaci Z

Mila od Sedity je nejprodávanější oplatkou v České republice a zná ji téměř každý. Jak uchopit komunikaci takto tradiční oplatky pro generaci Z? To vám prozradí Nicola v její case study.

Nicola Husníková

Nicola má přes 6 let zkušeností v oblasti social media a influencer marketingu, které posbírala jak na straně klienta, tak agentury. Oblast influencer marketingu je jejím koníčkem a má za sebou spoustu úspěšných kampaní s více než stovkou influencerů a osobností. V loňském roce spolu s týmem získala prestižní marketingové ocenění Effie Awards 2022 (3. místo v kategorii Aktivační marketing) s TikTok kampaní pro značku Pribináček. Na téma sociálních sítí a influencer marketingu přednášela studentům na vysokých školách jako Newton University, VŠE nebo VŠFS.

Fabián Berka

Data Driven Social - Jak číst data z Meta Ads Manageru

Reklamní systémy nám dávají nejen data, ale i důležitou zpětnou vazbu. V této přednášce se podíváme, jak správně číst výsledky v reklamním systému Meta Ads Manager, jak se z nich poučit a jak je využít pro další výstupy.

Fabián Berka

Téměř 8 let se zaměřuji na sociální sítě, grafiku a reklamu. Ve Fragile vedu část social media týmu, řeším strategie a analýzu dat pro FB a IG.

Jiří Markvart

Jak komunikovat ke generaci Z a nebýt u toho cringe

I když si to úplně nechceme přiznat, tak jako markeťáci stárneme a je pro nás čím dál těžší vytvářet kvalitní kampaně pro lidi narozené v tomto století. Pokud chcete prodávat lidem pod 30 (a udržet si práci) i v roce 2023, musíte zapomenout některé staré poučky a naučit se pár úplně nových.

Jiří Markvart

V reklamním rybníčku plave už 10 let a aktuálně je kreativním ředitelem ve Story TLRS. Pomohl stovkám klientů od výrobce závitových tyčí po Mekáč.

Pavla Hladečková

Sociální sítě v cestovním ruchu – v odvětví, které ze dne na den přestalo existovat

Na první pohled se může zdát, že cestovní ruch je jen o hezkých obrázcích. Ale za poslední dobu se ukazuje, že je to velmi vzrušující odvětví, které popírá základní pravidlo správy sociálních sítí – plánování obsahu. Prozradím vám, jak se buduje komunita, která vás dokáže podpořit natolik, že se zařadíte mezi nejoblíbenější tři kraje na dovolenou v ČR.

Pavla Hladečková

Cestovní ruch je taková moje pracovní láska. V současnosti působím jako hlavní markeťák pro Vysočina Tourism. V minulosti jsem vedla kampaně pro oblastní i krajské destinace cestovního ruchu nebo jsem měla na starost výkonnostní kampaně na obsazení hotelů. Začínala jsem v marketingové agentuře (H1.cz), která mi dala obrovské množství znalostí, které jsem mohla zužitkovat například i v pozici Online marketing managera Aquapalace Praha.

Anna Mejsnarová Michal Orsava

Black Mirror v reklamě je tady

Jak můžete vy nebo váš zákazník vykopnout z hlavní role Jamese Bonda, stát se nej kámošem Ewy Farné nebo pokecat s Tomášem Klusem? Ovládněte i vy sociální sítě díky technologii a kreativitě v personalizovaném videu. Dynamic duo Anna s Michalem vás přesvědčí, že virál není mrtvý a může nakopnout i vaši značku.

Anna Mejsnarová

V Tastu má na starosti tým lidí, kteří budují značky, umí vymyslet strategii a vdechnout život kreativě jakéhokoliv produktu. Chce budovat odlišitelnost, konzistentnost a pozornost - pro klienty a jejich značky.

Michal Orsava

Michal je režisér a scénárista, který založil vlastní produkci Filmagix. Je známý skrze svoje zábavná virální videa s desítkami milionů zhlédnutí. Jeho tvorba sklidila velký mediální ohlas a dostal se díky ní do Show Jana Krause, DVTV a dalších. Nyní spojuje kreativitu s technologií v novém projektu Webout, který se zabývá real-time personalizací marketingového obsahu.

Tomáš Karásek

Co jsem se naučil z 250+ live auditů Facebook reklam

Za posledních několik let jsem živě auditoval přes 250 reklamních účtů a viděl stále dokola opakující se chyby, které brzdily klienty v růstu. Některé přímo v Business Manageru nebo Správci reklam, další více strategické jako nastavení cílů. Všechny jsem je sepsal, rozšířil o ukázky na reálných číslech a přidal praktická řešení, která můžete aplikovat přímo po přednášce. Nezáleží na tom, jestli jste začátečníci nebo pokročilí, spravujete rozpočty v milionech nebo pár desítkách tisíc měsíčně. Každý si z přednášky odnesete tipy, jak zlepšit svoji práci a vydělávat klientům víc peněz.

Tomáš Karásek

Tomáš společně s Honzou Bartošem založil firmu, která pomáhá vydělávat klientům peníze díky výkonnostní reklamě na Facebooku. Aktuálně spravují kolem 100 účtů, májí 8+ lidí ve firmě a spolupracují s top klienty, jako je Trenýrkárna.cz, Florea.cz, Alkohol.cz, Himalife, Rybízák.cz, Zoot nebo Bibloo. Jejich cílem je vydělávat klientům peníze a posouvat je neustále blíž k jejich cílům. Ne jako agentura, ale jako partneři do byznysu.

Jana Bártíková

Proč LinkedIn patří do každého social media mixu a jak s ním správně pracovat

LinkedIn je top sociální síti pro byznys. Přesto v social media mixu mnohých firem i agentur chybí nebo je používaný nesprávně. Já pracuji s LinkedIn přes 8 let a vím, co dokáže. Ukážu vám na číslech, proč byste s ním měli ve svém SM mixu vážně počítat. Vysvětlím vám, v čem je LinkedIn jiný – v algoritmech i chování uživatelů– než ostatní sítě. A jak ho úplně jinak používat, jaká strategie tady funguje. Přidám inspiraci pro Social Media Specialisty, jak oni sami by se měli na téhle síti prezentovat, aby jim klienti s důvěrou svěřili správu svého LinkedIn.

Jana Bártíková

Jana se specializuje na LinkedIn jako marketingový a prodejní nástroj už přes 8 let, nejdéle u nás. Jako zakladatelka Linked Akademie pomáhá firmám a podnikatelům přeměnit tuhle síť v silný nástroj budování značky a generování nových zákazníků bez placené reklamy. Její know-how stojí na praktické zkušenosti a výsledcích. Jejími klienty jsou například Innogy, Swagelok, Alukov, dm drogerie markt, Hertz nebo Lyreco.

Vilém Franěk

Prezidentka sociálních sítí

Tým Danuše Nerudové dostal s malým rozpočtem kandidátku na prezidentku do nejvyšších příček voleb. Jak z Danuše udělali prezidentku sociálních sítí? Kolik k tomu reálně využili peněz? A je to celé replikovatelné?

Vilém Franěk

Při studiu Lékařské fakulty v Plzni přičichl k marketingu skrze komunikaci nově vznikající univerzitní hokejové ligy. Následně začal poznávat digitální svět v internetové televizi Stream.cz a po několika letech skončil až prací na digitální komunikaci NHL. Při tom stál u zrodu internetové televize MALL.TV, ve které zastával roli marketingového ředitele. Podílel se také na vzniku pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem nebo magazínu pro Generaci Z heyfomo.cz.

Eliška Michálková

Prezidentské volby v prostředí sociálních sítí

Zajímá vás, jak se tvoří prezidentská kampaň v prostředí sociálních sítí? S jakými překážkami jsme se museli potýkat a co se naopak podařilo? A jak se vlastně pracuje s osobností, jakou je Petr Pavel? To vše vám ráda ukážu.

Eliška Michálková

Eliška spolupracuje s Petrem Pavlem už od roku 2020, kdy nastoupila jako social media manažerka pro jeho iniciativu Spolu silnější. Následně se podílela i na prezidentské volební kampani a momentálně stále pracuje jako social media manažerka, tentokrát již pro Petra Pavla v roli prezidenta v Kanceláři prezidenta republiky. Dříve působila v Rohlik.cz, Geometry či Mustardu a pracovala na značkách ŠKODA, ŠKODA Motorsport, Pilsner Urquell, DeLonghi či Ahmad Tea.

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Partneři

Hlavní partner

Odborný partner

Mediální partneři

Partneři akce

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.